top of page

MİMARİ PROJELER

İnsan yapımı olan her şey bir tasarım ürünüdür. Yaşamı hem kolay hem de güzel kılarlar. İnsanoğlunun kendini şımartmasıdır, aslında tasarım denen şey: Soyut ve somut süreçlerin dengeli bir birleşimi olan tasarım, en görkemli şekilde mimarlık mesleğinde hayat bulur. Teknoloji ile beraber, 3 boyutlu görsel sunum ile cephe giydirmelerinden yönetici ofislerine,2D kat planları, konutlardan tekne dekorasyonuna kadar her yerde 3D çizim kendini gösteriyor. Günümüz de projeler ve dekorasyon 3D mimari çizim ile yeni bir boyut ve ivme kazandı.

 

Otel, villa, mağaza, vitrin, fuar standı, plaza, iç mimari, dış cephe, özellikle de iç mekânlar ve peyzaj da vazgeçilmez bir çizim olan 3DS Max çizimleri profesyonel renderlar sayasinde sizlere tam anlamıyla mekânların bitmiş vaziyetini hazırlayarak işinizde ayrıcalık yaratma imkânı sunar.

 

3 boyutlu Mimari modelleme, 3D mimari çizim ve görselleştirme iç mekân perspektifi, dış mekân perspektifi, istenilen açılarda, istenilen sayıda faklı açılardan, detaylı ve gerçekçi yöntemlerle, görselleştirilebilir.

 

3DS max gibi programların desteğiyle istenilen yapı kısmen, tamamen ya da iç mekândan alıntılarla sunuma hazırlanabilir.

Mevcut projelerin haricinde iç mekân tasarımı, dekorasyon ve projelendirilir.

 

Apartman ve site projeleri, fabrika binaları, villa projeleri, prefabrik yapılar, otel projeleri gibi yapıların müşteri memnuniyeti esas alınarak uygulama öncesi dış cephe tasarım ve dış cephe çizimini yapmaktayız.

 

Animasyon ve 3D video yapabilme olanakları

 

Cepheler de uygulamayı düşündüğünüz mantolama, boya, söve ve dekoratif ürünler, kompozit panel, cam giydirme, ahşap gibi dış cephe kaplama malzemerinin 3 boyutlu çizim modelleme kullanılarak projelerinizin bitmiş halini tarafınıza sunmaktayız.

livingroom.jpg

 Mimari Plan ve Proje

Ev ve Ofis Dekorasyon

3D Görsel Tasarım

Metraj, Kesin Hesap, Hakediş hesaplamaları

Özellikle imar barışından sonra yapı kayıt belgesi alımı ile kat mülkiyetine geçiş için tapu işlem takip ve tüm mimari işleriniz için çözüm ortağınız.

Tapu işlemleriniz için gerekli tüm evrakların oluşturulması ve takibinin bizler tarafından yapılması ile Sizlere net sonuç elde edebilmek.

Galeri için tıklayınız.

bottom of page